Regulamin dla sklepu internetowego Fundacji Koocham

Zawarcie umowy pomiędzy Klientem a Sprzedającym może nastąpić na dwa sposoby. Klient ma prawo przed złożeniem zamówienia do negocjacji wszelkich zapisów umowy ze Sprzedającym, w tym również zmieniających zapisy poniższego regulaminu. Negocjacje, te powinny być prowadzone w formie pisemnej i kierowane na podany w Regulaminie adres Fundacji, bądź drogą mailową na adres sklep@koocham.pl. W przypadku zrezygnowania przez Klienta z możliwości zawarcia umowy na drodze indywidualnych negocjacji zastosowanie ma poniższy regulamin i stosowne przepisy prawa.

REGULAMIN

1. Sklep Fundacji Koocham jest prowadzony przez:

Fundację Koocham
Ul. Książkowa 52J
03-134 Warszawa
NIP: 5242756553, REGON: 146669336
Nr. wpisu do ewidencji KRS: 0000461008
KONTO BANKOWE: BANK BGŻ BNP PARIBAS S.A.
NR RACHUNKU: 07203000451110000004099490

dalej nazywaną „Fundacją”.

2. Aby być naszym „Klientem” wystarczą przede wszystkim dobre chęci i dokonanie zakupu w sklepie.

3. Sklep Fundacji Koocham działa online przez całą dobę. Kupując nasze produkty wspierasz działalność Fundacji. Składając zamówienie zawierasz z nami umowę. Zrealizujemy je po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na naszym koncie bankowym.

4. 100% ze sprzedaży produktów w Sklepie Fundacji Koocham przeznaczonych jest na realizację statutowych celów Fundacji. W chwili obecnej jest to remont budynku przyszłego Ooniwerku (placówki dydaktycznej dla podopiecznych Fundacji) oraz wszelkie koszty związane z uruchomieniem placówki. Produkty przez nas oferowane powstają dzięki dobroci życzliwych i kreatywnych ludzi.

5. Jak możesz zapłacić? Do wyboru jest kilka opcji:
a) przelew – zapłata następuje przelewem na rachunek bankowy Sklepu o numerze 07203000451110000004099490
b) karta płatnicza – Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic,
c) ePrzelew – Płacę z Inteligo, eurobank płatności online, Płać z ING, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelewy24, Przelew z BPH, Crédit Agricole przelew online, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z Citi Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium, Deutsche Bank Polska S.A., Bank Pocztowy, BS Wschowa, Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A., Raiffeisen Bank Polska S.A.
Płatności dokonywane kartą płatniczą oraz ePrzelewem obsługiwane są przez eCard S.A.

6. Towar, który kupiłeś wysyłamy Ci wraz z odpowiednim dokumentem zakupu (faktura/paragon) za pośrednictwem Poczty Polskiej albo kurierem DHL. Wybór należy do Ciebie, w razie wątpliwości skontaktuj się z nami.

7. Możesz odstąpić od umowy w przeciągu 14 dni od chwili otrzymania towaru. Wystarczy go nam odesłać na adres Fundacja Koocham, ul. Książkowa 52J, 03-134 Warszawa wraz z wypełnionym formularzem o rezygnacji z umowy. Znajdziesz go w zakładce ZWROTY I REKLAMACJE. Przesyłka zwrotna to dla nas dodatkowy koszt, dlatego zanim złożysz zamówienie przemyśl temat lub spytaj w mailu – udzielimy wyczerpującej odpowiedzi. Odzyskasz pieniądze, jeśli towar będzie w nienaruszonym stanie. O naszej decyzji poinformujemy Cię w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania zwrotu.

8. Jeśli trafi do Ciebie towar niezgodny z zamówieniem – odezwij się do nas! Formularz reklamacji znajdziesz w zakładce ZWROTY I REKLAMACJE. Wypełniony formularz wraz z reklamowanym towarem wyslij na nasz adres Fundacja Koocham, ul. Książkowa 52J, 03-134 Warszawa. Przesyłka reklamacyjna następuje na nasz koszt. Zawsze wcześniej możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo w celu zasygnalizowania zwrotu. O naszej decyzji poinformujemy Cię w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania zwrotu. Pamietaj, że ustawienia Twojego komputera i monitora mogą powodować wyświetlanie błędnych informacji o towarach (np. o kolorach), w tej sytuacji nie będziemy mogli uznać Twojej reklamacji.

9. Wszystkie ceny podawane w naszym sklepie wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny towarów nie zawierają kosztu dostawy, który odpowiednio wynosi 20 złotych dla przesyłek krajowych Pocztą Polską oraz 40 złotych dla przesyłek międzynarodowych (są to wartości szacunkowe dla małych przedmiotów, w razie większych zakupów powinieneś wziąć pod uwagę odpowiednio wyższe koszty dostawy).

10. Usługi, cegiełki oraz pliki w wersji elektornicznej nie są obciążone kosztami dostawy. Dostarczamy je w postaci potwierdzenia i/lub odpowiedniego pliku oraz paragonu/faktury bezpośrednio na wskazane przez Ciebie konto email.

11. Wszystkie ceny podawane w naszym sklepie wyrażone są w polskiej walucie. Jesteśmy zerowym płatnikiem VAT i takie też stawki podatku uwzględniamy w naszym sklepie.

12. Zapewniamy ochronę Waszych danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Dokonując zakupu w naszym sklepie akceptujesz jego regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z warunkami w nim opisanymi. O zmianach w naszym regulaminie będziemy informować Was na bieżąco. Zawsze działamy zgodnie z obowiązującym stanem prawnym.

13. Aktualna wersja regulaminu jest zawsze dostępna w zakładce REGULAMIN. Pamiętaj, że obowiązuje Cię regulamin z chwili zakupu towaru.

14. Wszelkie zmiany w regulaminie sklepu publikować będziemy z 14-dniowym wyprzedzeniem i poinformujemy Cię o nowym planie poprzez zamieszczenie informacji na stronie sklepu oraz wysłanie emaila z aktualizacją.

15. Nasz sklep działa w kilku przeglądarkach: IE wersja 7 lub nowsza, FireFox wersja 3 lub nowsza, Opera wersja 9 lub nowsza, Chrome wersja 10 lub nowsza, Safari z zainstalowanymi najnowszymi wersjami JAVA i FLASH, na ekranach rozdzielczości poziomej powyżej 1024 px.

16. Wszelkie sprawy sporne rozstrzygać będzie Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy.

Warszawa, 2015-04-02