29 stycznia 2016r. odbył się pierwszy w historii naszej fundacji charytatywny Bal karnawałowy połączony z oficjalnym otwarciem naszego przedszkola rehabilitacyjnego:)

Wspierają nas znani i lubiani, którzy popierają naszą inicjatywę i wierzą, tak jak my, w nasze Dzieciaki!!! Bo pomimo, że niepełnosprawne, też zasługują na szansę!!!

Tak więc w gronie przyjaciół, wolontariuszy, ludzi z wielkim sercem, świętowaliśmy oficjalne otwarcie OONIWERKA – naszego przedszkola rehabilitacyjnego dla dzieci z niepełnosprawnościami. To dla nich powstało KOOCHAM – po to, aby dać im szansę na rozwój, aby pokazały, na co je stać. Aby z godnością walczyły o każdy ruch, gest, słowo.

No i udało się!!!
Jakimś cudem się udało!!!
I za to jesteśmy Wam mega wdzięczni!!!

Imprezę poprowadziła żywiołowa i energiczna Joanna Kurowska , która pół żartem pół serio wraz z Anną Korcz i Michałem Olszańskim zachęcali gości do udziału w licytacji cennych przedmiotów podarowanych od znanych i lubianych – ludzi kultury i sportu. A ponieważ fundacja wspiera tych najmłodszych – nie zabrakło też ambasadorki „wszystkich dzieci” – Majki Jeżowskiej, przy której piosenkach wspominaliśmy beztroskie chwile dzieciństwa…
Niesamowity Grzegorz Wilk porwał gości na parkiet, bo przy takim głosie, gorących rytmach i nieprawdopodobnie pozytywnej energii nogi same rwały się do tańca.
Ten niezapomniany wieczór swoim występem uświetniła Doda wykonując utwór „Nie daj się”, którego tytuł powinien stać się mottem dla niejednego rodzica wychowującego dziecko niepełnosprawne. Bo przecież nawet w tych najcięższych chwilach trzeba walczyć o marzenia, trzeba wierzyć, że niepełnosprawność to jedynie wyzwanie, któremu trzeba sprostać. Doda przekazała też na licytację piękny naszyjnik, który został sprzedany za 8 tyś.zł.
Podczas imprezy odbyła się także loteria fantowa, przygotowana i poprowadzona przez Monika Żewłakow, z której dochód przeznaczony zostanie na zakup sprzętów rehabilitacyjnych i pomocy dydaktycznych dla podopiecznych fundacji.
Serdecznie dziękujemy wszystkim artystom, którzy poświęcili swój czas i charytatywnie wsparli działania KOOCHAM. Każdy z występów jest dla nas ogromnym wsparciem w kreowaniu pozytywnego wizerunku niepełnosprawnego malucha.
A z serii coś dla duszy – cudowna aranżacja i dekoracje w wykonaniu Ani Matuszewskiej z Fabrica de Pasjone to prawdziwy majstersztyk!!!
Razem tworzymy wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych małych ludzi, którzy tak jak my dążą do doskonałości każdego dnia. Na swój sposób…

Razem pomagamy bo koochamy:)