Praca w przedszkolu terapeutycznym

Nasze przedszkole zorganizowane jest w taki sposób, aby obok pedagogów specjalnych w placówce pomagali również studenci – wolontariusze Akademii Pedagogiki Specjalnej, a każde dziecko miało zapewnioną indywidualnie osobę do pomocy.

Samą placówką zarządza Dyrektor przedszkola, którego zadaniem jest dbanie o sumienne wypełnianie wszystkich działań statutowych przedszkola.

Podstawą pracy z dzieckiem są codzienne obowiązkowe zajęcia pedagogiczne, rehabilitacja ruchowa, terapia ręki czy zajęcia logopedyczne. Programy usprawniania realizujemy poprzez fachowy, wieloprofilowo wykształcony zespół, w przyjaznym, bezpiecznym i motywującym otoczeniu.

Zajęcia odbywają się w małych, pięcioosobowych, odpowiednio dobranych grupach przedszkolnych bądź indywidualnie w obecności:

pedagoga specjalnego;

fizjoterapeuty;

terapeuty SI;

muzykoterapeuty;

neurologopedy;

psychologa.

Współpracujemy także z lekarzami specjalistami w dziedzinie rehabilitacji medycznej, neurologii dziecięcej, neurochirurgii i neuroortopedii dziecięcej.

Pobyt w naszym Przedszkolu stwarza okazję do oceny funkcjonowania i możliwości rozwojowych dziecka oraz daje podstawy do wypracowania zaleceń i wskazówek dla rodziców do pracy w domu. Współpraca z rodzicami, spotkania i rozmowy indywidualne pozwalają na wzajemną wymianę doświadczeń.

Nieustaniie poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów, terapeutów, pedagogów specjalnych, psychologów, logopedów, terapeutów SI, którzy są zainteresowani pracą w naszym zespole. Prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na nasz adres mailowy: fundacja@koocham.pl.

Zapraszamy.

APLIKUJ

Praktyki studenckie

Jeśli jesteś studentem pedagogiki specjalnej, psychologii, fizjoterapii i chciałbyś odbyć praktyki studenckie w naszym przedszkolu, zdobyć nową wiedzę od bardziej doświadczonych, nawiązać przyjaźnie, które dadzą wiele satysfakcji Tobie i moc radości Twoim podopiecznym; jeśli chcesz poczuć, czy praca z dzieciakami to rzeczywiście to, z czym powinieneś wiązać swoją przyszłość – zgłoś się do nas!
NAPISZ DO NAS

Wspieram Fundację Koocham

Pomagam

2000 zł

Pomagam więcej

4000 zł

Pomagam jeszcze więcej

???

Zobacz co możemy zaoferować naszym wolontariuszom klikając TUTAJ.

Wstępując w nasze szeregi i po prostu pomagając:

  • dołączysz do wielkiego i ambitnego projektu, który daje ogromną satysfakcję i radość Tobie, nam i naszym podopiecznym,
  • będziesz mógł podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem,
  • oraz zyskać nowe umiejętności i doświadczenia,
  • poznasz ciekawych ludzi, którzy myślą podobnie do Ciebie i realizują swoje marzenia,
  • dostaniesz ciekawe zadania, a realizując je poczujesz jakie to wspaniałe uczucie pomagać,
  • zyskasz większe zaufanie np. wśród pracodawców

Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my odezwiemy się do Ciebie.

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Miasto

Adres email

Treść wiadomości

Imię i nazwisko

Nazwa firmy

Numer telefonu

Adres email

Treść wiadomości

Wsparcie przedsiębiorców jest dla nas bardzo cenne. Zobacz jak możesz nas wesprzeć klikając TUTAJ.

Pamiętaj, że pomóc możesz bez względu na to, czym się zajmujesz oraz od kiedy istniejesz na rynku. Za zaangażowanie Twojej firmy możemy się odwdzięczyć promocją Twojej marki wraz z naszymi działaniami. Mała firma dzięki współpracy z nami może znacznie zyskać na popularności oraz zdobyć nowych klientów.

Wypełnij formularz, a z przyjemnością skontaktujemy się z Tobą.

Zapraszamy!